JAROSŁAW FUZOWSKI

Karierę zawodową w bankowości rozpocząłem w 2003 roku jako Doradca Klienta. W ciągu kilkunastu lat zajmowałem między innymi takie stanowiska jak Menedżer Oddziału Banku oraz Regionalny Dyrektor Sprzedaży odpowiedzialny za sieć oddziałów jednego z największych Banków w Polsce.

Posiadam wykształcenie wyższe, ukończyłem studia podyplomowe m.in. z zakresu Bankowości w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu, uzyskałem stopień zawodowy „Dyplomowanego Pracownika Bankowego” nadawany przez Związek Banków Polskich, a wiedzę swoją i umiejętności zawodowe z zakresu bankowości potwierdziłem otrzymując Europejski certyfikat Bankowca EFCB.

Własną Firmę założyłem w 2013 roku: REGON 101607534, NIP 769-198-56-27.

Jestem wpisany przez Komisję Nadzoru Finansowego do Rejestru pośredników kredytu hipotecznego pod poz. RPH000545. Zdałem także egzamin na pośrednika kredytów hipotecznych, co zostało potwierdzone Uchwałą nr 10/2019 z dnia 25.01.2019 roku przez Komisję Nadzoru Finansowego.

Dysponuję bardzo dużym doświadczeniem w zakresie produktów hipotecznych, gotówkowych i firmowych, potrafię w czytelny oraz prosty sposób przekazać ogromną i niezbędną wiedzę dotyczącą całego procesu kredytowego.

Dołącz do grona moich zadowolonych Klientów i przekonaj się jak wygląda skuteczna, odpowiedzialna i profesjonalna pomoc w  uzyskaniu kredytu.