Jeżeli Szymon Hołownia nie poprze kredytu 0 proc., to szansa na to, że ten projekt zostanie wdrożony, radykalnie spada — ostrzegł minister finansów Andrzej Domański.

Szymon Hołownia nie poprze kredytu zero procent, z którym Donald Tusk szedł do wyborów.

Szymon Hołownia, wykluczył poparcie dla programu „Na start”.

Kredyt na Start odwołany. A marszałek Hołownia twierdzi, że ceny mieszkań spadają!

To tylko niektóre nagłówki najświeższej prasy.

Wynika z nich, iż prace nad programem, który znajduje się w uzgodnieniach międzyresortowych są aktualnie przedmiotem targów w koalicji rządzącej wynikających głównie z pozyskiwania elektoratu przed wyborami do Europarlamentu.

Główne partie koalicyjne starają się pokazać, że mają swoje pomysły na politykę mieszkaniową i starają się odróżnić od największego konkurenta z kolacji aby z własnym programem iść do wyborów.

Wprowadzenie kredytu 0 proc. zapowiadała w kampanii wyborczej Koalicja Obywatelska. Taka obietnica znalazła się nawet na liście 100 konkretów do zrealizowania w pierwszych 100 dni funkcjonowania rządu.

Czy po wyborach do Europarlamentu prace wrócą na właściwe tory, czy może jednak  będziemy mieli na tym polu różnice, które nie pozwolą na pomoc w zakupie mieszkania bądź budowy domu w tanim kredycie?

Zapraszam do kilku faktów co do ceny kredytu i wzrostu cen mieszkań na podstawie poprzedniego programu pod linkiem:

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid02PgFfCfLFuBxMxuhF3Ddraran8hKwsmcU3D1AgBaszYDvwar84UFPZvLEAEE6z2n8l&id=100090964213196

Zapraszam do polubienia strony, na której będę na bieżąco informował o wszelkich ustaleniach i konkretach.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100090964213196

Jarosław Fuzowski

Tel.: 602 297 443

Jaroslaw.fuzowski@kancelariafindom.pl

www.kancelariafindom.pl